Hakkımızda

Saçevi Online Alışveriş Mağazası kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği sektörlere sürekli kalite anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir. Alanında tecrübeli ve uzman çalışma ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla sunduğumuz bütün hizmetlerde devamlı en iyiyi aramaktayız. Öncelikli amacımız eğitimli personelimiz ve rekabetçi çalışma anlayışımızla siz değerli müşterilerimize yüksek kalitedeki ürünlerimizi en uygun şartlarda ulaştırmaktır. Profesyonel saç bakım ürünleri, saç boyaları ve vücut bakım ürünleri Saçevi® kalitesi ile hizmetindedir.

Kalite Anlayışımız;

  • Sürekli Kalite Garantisi : Projelerimizi hacmine veya zorluğuna bakmaksızın kalite standardımızdan taviz vermeksizin hizmet sunmak
  • Kaynak Tasarrufu : Eticaret işleminde kullandığımız kaynakları minimuma indirgeyerek çevreye ve ekonomiye değer katmak
  • Alanında Uzman Kadro : Eğitimli ve bilinçli insan gücüyle sorunsuz alışveriş sağlamak
  • Modern İmalat Tekniği : Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, alanımızda yenilikçi çözümler üretmek
  • İş Gücü Verimliliği : Kalifiye personel ve modern tekniği sentezleyerek verimliliği sürekli arttırmak
  • Rekabetçi Çalışma Anlayışı : Sektörde kalitemizi ön planda tutarak rekabet gücümüzü canlı tutmak
  • Müşteri Memnuniyeti Algısı : Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek memnuniyetlerini üst seviyede tutmak
  • Zamanında Teslim Prensibi : Planlı çalışmalarımız ile ürün ve hizmetlerimizi zamanında teslim etmek

Çalışmalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Ücretsiz İletişim Formumuzu doldurabilir veya iletişim sayfamızdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size yardımcı olacak ve işleminizi gerçekleştirecektir.

Video Tanıtım


video tanıtım

Vizyonumuz


Saçevi olarak kaliteli kişisel kozmetik ürünleri hizmet veren bir kuruluşuz. Firmamız kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiği projelerde güvenirliliğini kanıtlamıştır. Bulunduğumuz piyasanın her geçen gün biraz daha gelişmekte olduğunun bilincinde hareket ederek müşterilerinden gelen istek ve taleplere cevap verebilecek bilgi ve deneyime sahibiz.

Misyonumuz


Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak kalite verimliliğini sürekli kılmak, maddi ve manevi tüm unsurları çalışanları ile paylaşarak sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Referanslarımız